[img_assist|nid=242|title=Fellépő iskolások|desc=|link=none|align=left|width=150|height=68]Immár 22. alkalommal került sor a Dobó Katica Szervezet életében, hogy együtt köszönthettük az édesanyákat a Bartakovics Béla Közösségi Ház dísztermében,ahol már kora délután gyülekeztek tagjaink.Az érkező tagjainkat/édesanyákat,nagymamákat,dédiket/már a bejárati ajtónál fogadták férfi tagjaink, hogy egy-egy szál virággal és emléklappal kedveskedjenek irántuk.A nagy számban megjelenteket elsőként Kósa László elnökünk köszöntötte,majd kezdetét vette az ünnepi műsor.